Grafiki zajęć

 poniedziałek
16.07.2018
wtorek
17.07.2018
środa
18.07.2018
czwartek
19.07.2018
piątek
20.07.2018
sobota
21.07.2018
niedziela
22.07.2018
10:00
BODYMAX Adrian
10:00 - 10:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Emilia
10:00 - 10:55

Bez ograniczeń

CELULIT ATTACK! Kamila
10:00 - 10:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TABATA Karolina
10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
17:00
TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:00
PERFECT BODY Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  22

ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

POWER PUMP Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

POWER PUMP Intro Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:00
TABATA Norbert
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Emilia
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

FIT BALL Beata
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

ABS Long Ride 90 min Artur
19:00 - 20:30

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Beata
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  25

Zarezerwuj zajęcia
STEP + STRETCHING Karolina
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  25

CORE BOARD + STRETCHING Beata
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
16.07.2018
wtorek
17.07.2018
środa
18.07.2018
czwartek
19.07.2018
piątek
20.07.2018
sobota
21.07.2018
niedziela
22.07.2018
19:00
FAT BURNER RIDE Kamila
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  25

SPINN RIDE Artur ODWOŁANE
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

MIX RIDE Kamila
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  25

ABS LONG RIDE 90 min Artur
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
16.07.2018
wtorek
17.07.2018
środa
18.07.2018
czwartek
19.07.2018
piątek
20.07.2018
sobota
21.07.2018
niedziela
22.07.2018
17:30
GF CROSS Norbert
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:30
GF CROSS Norbert
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Norbert
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
19:00
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

BODY CHALLENGE gr. zamknięta Beata + Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:30
BODY CHALLENGE gr, zamknięta Marcin
19:30 - 20:25

Bez ograniczeń

20:00
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
16.07.2018
wtorek
17.07.2018
środa
18.07.2018
czwartek
19.07.2018
piątek
20.07.2018
sobota
21.07.2018
niedziela
22.07.2018
12:00
MMA/K1 sparingi
12:00 - 13:15

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
18:15
MMA zaawansowana Adrian
18:15 - 19:10

Bez ograniczeń

MMA średniozaawansowana Marcin J.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

MMA zaawansowana Marcn W.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

MMA średniozaawansowana Patryk
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA zaawansowana Marek C.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
19:15
K1 poczatkująca
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

K1 zaawansowana Marcin J.
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

K1 początkująca Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

K1 zaawansowana Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 początkująca Marcin J.
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
20:15
MMA początkująca
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

MMA . poczatkująca Arek
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

MMA poczatkująca Marcin J.
20:15 - 21:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy