Grafiki zajęć

 poniedziałek
20.01.2020
wtorek
21.01.2020
środa
22.01.2020
czwartek
23.01.2020
piątek
24.01.2020
sobota
25.01.2020
niedziela
26.01.2020
08:30
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX Adrian
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
11:00
TRX Adrain
11:00 - 11:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
16:30
CROSSACTIVE OCR dla dzieci Marcin Ć.
16:30 - 17:25

Bez ograniczeń

17:00
ABT INTERVAL Karolina
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  20

Zarezerwuj zajęcia
RUNMAGEDDON Marcin Ć.
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  20

Zarezerwuj zajęcia
18:00
PERFECT BODY Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  20

RUNMAGEDDON Marcin O.
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  20

TRX Artur
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
CROSSACTIVE OCR dla dzieci Marcin Ć.
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
SHOCK FITNESS Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

ABT Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:00
BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TABATA Norbert
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  19

Zarezerwuj zajęcia
BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
PERFECT BODY Emilia
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

Zarezerwuj zajęcia
POWER PUMP Karolina
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
RUNMAGEDDON Marcin Ć.
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
PERFECT BODY Kamila ODWOŁANE
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  25

Zarezerwuj zajęcia
STEP / STRETCHING Karolina
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  25

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
ZDROWY KRĘGOSŁUP Artur
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
FIT BALL Karolina
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX Artur
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  25

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
20.01.2020
wtorek
21.01.2020
środa
22.01.2020
czwartek
23.01.2020
piątek
24.01.2020
sobota
25.01.2020
niedziela
26.01.2020
07:30
MY RIDE Studio Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 4
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
08:30
MY RIDE Tour Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 1 - 30min
08:30 - 09:00

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 2 - 30min
08:30 - 09:00

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
09:00
MY RIDE Tour Class 3
09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 4
09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
10:00
MY RIDE TOUR
10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 3 - 30min
10:00 - 10:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
17:00
MY RIDE Studio Class 1
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 2
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 3
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 1
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 4
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Szybkosc 30 '
17:00 - 17:30

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
My Ride Toure Szybkość 30'
17:00 - 17:30

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:00
MY RIDE Tour Fast Class - 30min
18:00 - 18:30

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Szybka trasa 30'
18:00 - 18:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
RIDE Kamila ZASTEPSTWO TRENER WIRTUALNY
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 3
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
18:30
INDOOR CYCLING Kamila WPROWADZENIE
18:30 - 19:00

Bez ograniczeń

19:00
INDOOR CYCLING Kamila SPALANIE
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Interval Artur
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Siła Artur
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 2
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 2
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
20:00
MY RIDE Tour Class
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 3
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Class 1
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 4
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Tour Fast Class 1 - 30min
20:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
21:00
MY RIDE 17' WYTRZYMALOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Drills SZYBKOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Drills FIGHT CLUB - WYTRWAŁOŚĆ
21:00 - 21:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
20.01.2020
wtorek
21.01.2020
środa
22.01.2020
czwartek
23.01.2020
piątek
24.01.2020
sobota
25.01.2020
niedziela
26.01.2020
17:30
GF CROSS Norbert
17:30 - 18:25

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Sławek
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Sławek
17:30 - 18:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:00
GF CROSS Norbert
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS Norbert
18:00 - 19:00

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
19:00
BODY CHALLENGE gr. zamknieta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
GF CROSS grupa początkująca Norbert
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Beata i Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
20:00
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
 poniedziałek
20.01.2020
wtorek
21.01.2020
środa
22.01.2020
czwartek
23.01.2020
piątek
24.01.2020
sobota
25.01.2020
niedziela
26.01.2020
12:00
MMA / K1 WOLNA MATA wszystkie grupy
12:00 - 13:15

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
17:15
MMA JUNIOR Adrian
17:15 - 18:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
MMA JUNIOR Adrian
17:15 - 18:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:15
MMA średniozaawansowana Adrian
18:15 - 19:10

Bez ograniczeń

K1 gr. poczatkująca MARCIN J.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA gr. średniozaawansowana stójka Adrian
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 gr. poczatkująca
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA PARTER gr. średniozaawansowana Marek
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
19:15
K1 zaawansowana Robert
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
MMA STÓJKA gr. zaawansowana Marcin J.
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
K1 zaawansowana Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA ZAPASY gr. zaawansowana Marcin Wójcik
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
MMA PARTER gr. poczatkująca NABORY
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
20:15
MMA ZAPASY gr. początkująca
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
SPARINGI - wszystkie grupy
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
MMA STÓJKA.gr. poczatkująca Arek
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
K1 gr. zaawansowana Marcin J.
20:15 - 21:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy