Grafiki zajęć

 poniedziałek
16.04.2018
wtorek
17.04.2018
środa
18.04.2018
czwartek
19.04.2018
piątek
20.04.2018
sobota
21.04.2018
niedziela
22.04.2018
08:30
STEP & SHAPE Agata
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

FAT BURNER Agata
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Agata
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

1/2 CELULIT ATTACK! / 1/2 GF RIDE Kamila ODWOŁANE
08:30 - 09:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
10:00
CORE BOARD ruchome platformy Agata
10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
ODWOŁANE STEP & SHAPE Ksenia ODWOŁANE
10:00 - 10:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
17:00
FUNCTIONAL TRAINING Emilia
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

CELLULIT ATTACK! Kamila
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
18:00
HIIT Agata
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  10

DANCE Planet dla dzieci KAROLINA
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

POWER PUMP Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

DANCE Planet dla dzieci
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

FAT BURNER Agata
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:00
TABATA Norbert
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Beata
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  13

CORE BOARD ruchome platformy Beata
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  11

PERFECT BODY Agata
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  25

CORE BOARD ruchome platformy Agata
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

BODY CHALLENGE gr. zamknięta Beata
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

STEP Ksenia
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

ZDROWY KRĘGOSŁUP Beata ZASTĘPSTWO
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  25

CORE BOARD + STRETCHING Beata
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  14

 poniedziałek
16.04.2018
wtorek
17.04.2018
środa
18.04.2018
czwartek
19.04.2018
piątek
20.04.2018
sobota
21.04.2018
niedziela
22.04.2018
09:30
30 MIN FAT BURNER Kamila
09:30 - 10:00

Wolne miejsca:  20

Zarezerwuj zajęcia
18:00
MIX RIDE Artur
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:00
FAT BURNER RIDE KAMILA
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  25

SPINN RIDE Ilona
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

MIX RIDE Kamila ODWOŁANE
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  25

ABS LONG RIDE 90 min Artur
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

 poniedziałek
16.04.2018
wtorek
17.04.2018
środa
18.04.2018
czwartek
19.04.2018
piątek
20.04.2018
sobota
21.04.2018
niedziela
22.04.2018
17:30
GF CROSS Norbert
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Łukasz
17:30 - 18:25

Bez ograniczeń

18:30
GF CROSS Łukasz
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Norbert
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Norbert
18:30 - 19:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
19:00
BODY CHALLENGE gr. zamknięta Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

BODY CHALLENGE gr. zamknięta Beata + Marcin
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

19:30
BODY CHALLENGE gr, zamknięta Marcin
19:30 - 20:25

Bez ograniczeń

GF CROSS Norbert
19:30 - 20:30

Wolne miejsca:  15

GF CROSS Norbert
19:30 - 20:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
20:00
KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

KETTLEBELLS Łukasz ZASTĘPSTWO
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

 poniedziałek
16.04.2018
wtorek
17.04.2018
środa
18.04.2018
czwartek
19.04.2018
piątek
20.04.2018
sobota
21.04.2018
niedziela
22.04.2018
11:00
MMA DZIECI Robert
11:00 - 11:55

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
12:00
MMA/K1 sparingi
12:00 - 13:15

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
17:15
MMA DZIECI Robert
17:15 - 18:10

Wolne miejsca:  16

18:15
MMA zaawansowana Adrian
18:15 - 19:10

Bez ograniczeń

MMA średniozaawansowana Marcin J.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

MMA zaawansowana Marcn W.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

MMA średniozaawansowana Patryk
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

MMA zaawansowana Marek C.
18:15 - 19:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia
19:15
K1 poczatkująca
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

K1 zaawansowana Marcin J.
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

K1 początkująca Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

K1 zaawansowana Arek
19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  16

K1 początkująca Marcin J.
19:15 - 20:10

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
20:15
MMA początkująca
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

MMA . poczatkująca Arek
20:15 - 21:10

Bez ograniczeń

MMA poczatkująca Marcin J.
20:15 - 21:10

Wolne miejsca:  16

Zarezerwuj zajęcia

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy

Darmowa wejściówka