Urodzinowy - B

Turniej SQUASHA 1 Urodziny GYM FACTORY

OPEN i DAMSKI Kategorii B

Program imprezy:

Z wielką przyjemnością Gym Factory Fitness & Squash, chciałoby zaprosić wszystkich miłośników squasha na turniej z okazji Pierwszych Urodzin Gym Factory pod patronatem PFS, Open i Damski i po raz pierwszy w Pile kat. B

1. INFORMACJE OGÓLNE

Turniej kat. B, zgłoszony do kalendarza PFS.
Turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach:

  • turniej OPEN
  • turniej DAMSKI

2. ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: krzysztof@gymfactory.pl lub w recepcji klubu GymFactory.
Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 16.10.2014 r. do godz. 12:00.

W zgłoszeniu należy podać:

  • kategoria turnieju: OPEN / DAMSKI
  • imię i nazwisko
  • numer licencji
  • numer telefonu
  • adres email W przypadku zgłoszenia e-mail, potwierdzimy zwrotnie przyjęcie zgłoszenia.

3. OPŁATY

  • turniej OPEN –70 zł ( w tym opłata PFS )
  • turniej DAMSKI -60 zł ( w tym opłata PFS )
  • dla klubowiczów Gym Factory z ważnym karnetem: 10 zł zniżki
  • osoby posiadające kartę partnerskie Multisport Plus, FitProfit , System Ok, mogą z niej skorzystać dokonując 1 podpisu na listach kart partnerskich przed turniejem i przy opłacie za turniej odliczają od wpłaty 15 zł
  • w przypadku posiadania karty multisport prosimy o potwierdzenie w mailu zgłoszeniowym.

* W cenę wpisowego wliczony jest :

  • Catering podczas turnieju
  • Nagrody rzeczowe ze pierwsze 3 miejsca w kategorii Open i Damski
  • Puchary za pierwsze 3 miejsca w kategorii Open i Damski Opłatę wpisową należy uiścić na konto lub w recepcji klubu przed zamknięciem listy startowych.

Listy startowe będą otwarte do 16.10.2014r. do godz. 12:00.

Dane do wpłat:
ABM Maciej Abramczuk al. Poznańska 143 64-920 Piła
Bank ING 22 1050 1911 1000 0023 1464 4606

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu: "Imię i nazwisko, Opłata startowa Turniej B, Kategoria turnieju: Open / Damski (odpowiednie wybrać).

4. HARMONOGRAM TURNIEJU: ( szacowany)

Czwartek (16.10.2014)

  • do godz. 12:00 - zamknięcie list startowych
  • do godz. 22:00 - losowanie turnieju

Piątek (17.09.2014)

  • do godz. 12:00 - harmonogram gier

Sobota (18. 09.2014)

  • godz. 10:00 Start turnieju Damskiego
  • godz. 10:00 Start turnieju Open

5. WYNIKI:

Wyniki OPEN

  1. Tomasz Banasiak

  2. Wojciech Karwowski

  3. Łukasz Lipski

  4. Krzysztof Bielawski

  5. Jacek Pionke

  6. Michał Lach

  7. Wojciech Michalak

  8. Sławomir Bednarski

  9. Ziemowit Pirtań

  10. Maciej Abramczuk

  11. Rafał Jaruga

  12. Piotr Szuster

  13. Jarosław Szwedowicz

  14. Michał Wojtania

  15. Janusz Myszczyszyn

  16. Michał Skrzypczak

  17. Mariusz Figurski

  18. Ewa Piechnik

  19. Karolina Kalas

  20. Ewelina Szopińska

  21. Sebastian Żukowski

Wyniki DAMSKI

 

  1. Ewa Piechnik

  2. Agata Śpiewak

  3. Ewelina Szopińska

  4. Dorota Nitecka

  5. Katarzyna Koprowska

  6. Karolina Kalas

  7. Maria Safon-Lach

  8. Ewa Stępkowska

 

6. BIURO ZAWODÓW

Kamila Hinz - Dyrektor Turnieju
Krzysztof Bielawski - Sędzia Główny Turnieju

Wszelkie pytania/niejasności dotyczących turnieju, prosimy przesyłać na adres e-mail: krzysztof@gymfactory.pl

Bądź na bieżąco

Gym Factory News

starsze Aktualności »

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy

Darmowa wejściówka