Noworoczny

1. INFORMACJE OGÓLNE

Turniej kat.B OPEN / DAMSKI, zgłoszony do kalendarza PFS.
Turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach:

- turniej OPEN – maksymalnie 32 zawodników, decyduje kolejność zgłoszeń

- turniej DAMSKI

2. ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: krzysztof@gymfactory.pl lub w recepcji klubu Gym Factory Fitness & Squash.
Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 12.01.2017 r. do godziny 12:00

W zgłoszeniu należy podać:

- kategoria turnieju: OPEN / DAMSKI

- imię i nazwisko

- numer licencji (jeśli nie masz napisz „brak" i podaj datę urodzenia oraz miejscowość w której mieszkasz)

- numer tefefonu

- adres e-mail

W przypadku zgłoszenia e-mail, potwierdzimy zwrotnie przyjęcie zgłoszenia.

3. OPŁATY

- turniej OPEN - 80 ZŁ

- turniej DAMSKI - 60 ZŁ

- Dla klubowiczów GymFactory z ważnym karnetem squasha: -10 zł

- Możliwe rozliczenie jednego odbicia kart partnerskich BENEFIT SYSTEM I FIT PROFIT

- W cenę wpisowego jest wliczony:
- Napój
- Owoce
- Nagrody pieniężne za pierwsze 3 miejsca w kategorii Open i Damski

- Opłatę wpisową należy uiścić na konto lub w recepcji klubu przed zamknięciem listy startowych.

Po zamknięciu listy zgłoszeń w dniu 12.01.2017r. godz. 12:00, w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w turnieju, wpisowe nie będzie zwracane.

4. DANE DO WPŁAT

ABM Maciej Abramczuk
al. Poznańska 143
64-920 Piła
Bank ING 22 1050 1911 1000 0023 1464 4606

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu: "Imię i nazwisko, Opłata startowa Turniej B, Kategoria turnieju: Open / Damski (odpowiednie wybrać).

5. BIURO ZAWODÓW

- Kamila Hinz - Dyrektor Turnieju

- Krzysztof Bielawski - Sędzia Główny Turnieju

Wszelkie pytania/niejasności dotyczących turnieju, prosimy przesyłać na adres e-mail: krzysztof@gymfactory.pl lub kamila@gymfactory.pl

6. HARMONOGRAM

- czwartek 12.01.2017 godz. 12:00 - zamknięcie listy zgłoszeń

- czwartek 12.01.2017 godz. 20:00 - losowanie drabinek turnieju

- czwartek 12.01.2017 godz. 22:00 - publikacja wyników losowania

- piątek 13.01.2017 godz. 12:00 - publikacja harmonogramu turnieju

- sobota 14.01.2017 godz. 10:00 - start turniej:

1000 kort1 Szczeciński Mariusz – Smalera Norbert

1000 kort2 Pionke Jacek – Myszczyszyn Janusz

1000 kort3 Kaja Krzysztof – Mariusz Figurski

1020 kort1 Chalimoniuk Łukasz – Szwedowicz Jarosław

1020 kort2 Chalimoniuk Mariusz – Szuster Piotr


6. AKTUALNA LISTA STARTOWA - zamknięta.

1. Krzysztof Bielawski    ranking #767

2. Michał Lach             ranking #871

3. Mariusz Chalimoiniuk  ranking #1022

4. Cezary Pazdaj          ranking #1052

5. Mariusz Figurski        ranking #1327

6. Łukasz Chalimoniuk    ranking #1503

7. Jacek Pionke            ranking #1505

8. Norbert Smalera        ranking #1724

9. Jarosław Szwedowicz ranking #2161

10. Janusz Myszczyszyn ranking #2892

11. Piotr Szuster           ranking #---

12. Krzysztof Kaja         ranking #---

13. Mariusz Szczeciński  ranking #---

7. DRABINKA TURNIEJOWA


Bądź na bieżąco

Gym Factory News

starsze Aktualności »

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy

Darmowa wejściówka