Total FIT

Trening TOTAL FIT to prawdziwa rewolucja dla Twojego ciała i umysłu. Po raz pierwszy w GYM FACTORY zajęcia trwające 90 min, skierowane głównie do osób, które chcą zrzucić warstwę tkanki tłuszczowej, odsłaniając wyrzeźbioną sylwetkę, zwiększyć sprawność i wydolność organizmu.

Dlaczego TOTAL FIT tak skutecznie walczy ze zbędnymi kilogramami tłuszczu?

Ponieważ łączy trening siłowy z wytrzymałościowym. Kiedy rozpoczynamy jakikolwiek wysiłek fizyczny nasz organizm czerpie energię z glikogenu wątrobowego, trwa to około 30 min, dopiero później zaczyna korzystać z rezerw tłuszczowych. Dlatego najlepiej jest na początku wykonać trening siłowy a dopiero po nim aerobowy. Podczas treningu siłowego będziemy czerpać energię z węglowodanów, a jeśli potem dołożymy do tego wysiłek tlenowy to szybciej zaczniemy spalać tłuszcz, niż w sytuacji odwrotnej. Dzięki rozpoczęciu treningu od siły mamy możliwość skrócenia ćwiczeń wytrzymałościowych, bo tłuszcz zacznie spalać się już od pierwszych minut. Dzięki takiemu połączeniu będziecie mogli spalić także więcej kalorii po wysiłku.

Dlatego też, na zajęciach TOTAL FIT spotykamy się na sali fitness a kończymy trening w sali rowerowej.

Każdy trening rozpoczynamy 12-15 minutową rozgrzewką, trening siłowy składa się z 8 ćwiczeń wielostawowych, angażujących duże grupy mięśniowe. Wykonywane jedno po drugim ok 60 sek. każde. Trening składa się z 3 obwodów, pomiędzy nimi 2 minutowe przerwy. Zestaw ćwiczeń zmienia się wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca, dzięki temu będziecie mieli szanse opanować do perfekcji prawidłową technikę poszczególnych zestawów ćwiczeń. Reasumując, trening siłowy trwa ok 30 min. Po tym czasie przechodzimy do sali rowerowej, gdzie rozpoczyna się również 30 min trening tlenowy (umiarkowana intensywność, porównywalna do bardzo szybkiego marszu). Cała sesja zakończona jest 10 min rozciąganiem z uwzględnieniem głównych grup mięśniowych pracujących podczas sesji treningowej.

Podejmijcie wyzwanie TOTAL FIT , bądźcie w wyśmienitej formie!

Bądź na bieżąco

Gym Factory News

starsze Aktualności »

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy

Darmowa wejściówka