GF Grupowe zajęcia

 poniedziałek
17.06.2019
wtorek
18.06.2019
środa
19.06.2019
czwartek
20.06.2019
piątek
21.06.2019
sobota
22.06.2019
niedziela
23.06.2019
07:30
MY RIDE Studio Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Tour Class 1
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Studio Class 2
07:30 - 08:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
08:30
MY RIDE Tour Class 1
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

MY RIDE Studio Class 3
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
MY RIDE Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
INDOOR CYCLING Studio Fast Class 2
08:30 - 09:25

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
09:00
GYM FACTORY TEAM EMILIA
09:00 - 09:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
09:30
TRX Kamila
09:30 - 10:25

Wolne miejsca:  15

TRX Kamila
09:30 - 10:25

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
17:00
TRX NOWOSĆ Artur
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  15

TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
FUNCTIONAL TRAINING Emilia
17:00 - 17:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TABATA Norbert
17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  20

Zarezerwuj zajęcia
18:00
Odwołane RUNMAGEDDON Marcin Ć.
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

PERFECT BODY Beata
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  14

TRX Artur NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
POWER PUMP Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX Artur NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
TRX Kama NOWOŚĆ
18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
ZUMBA Angela
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

ABT - posladki - uda - brzuch Karolina
18:00 - 18:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
19:00
TABATA Norbert
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
PERFECT BODY Emilia
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

Zarezerwuj zajęcia
Odwołane RUNMAGEDDON Marcin Ć.
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
PŁASKI BRZUCH + INDOOR CYCLING 90 min Artur
19:00 - 20:30

Wolne miejsca:  18

Zarezerwuj zajęcia
BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:00 - 19:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
PERFECT BODY Kamila
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  22

Zarezerwuj zajęcia
STEP + STRETCHING Karolina
19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
19:30
BODY CHALLENGE gr. zamknięta
19:30 - 20:25

Bez ograniczeń

20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

KETTLEBELLS Marcin
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
ZDROWY KRĘGOSŁUP Artur
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX Marcin
20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia
KETTLEBELLS + RUNMAGEDDON Marcin Ć.
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kamila
20:00 - 20:55

Bez ograniczeń

Zarezerwuj zajęcia
TRX FAST CLASS 30 min Karolina
20:00 - 20:30

Wolne miejsca:  15

Zarezerwuj zajęcia

Bądź na bieżąco

Pracuj w Gym Factory

Pracuj w Gym

Nasi partnerzy